Нововоронцовська селищна рада
Херсонська область, Бериславський район

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ПСИХОЛОГІВ

Дата: 24.06.2024 09:02
Кількість переглядів: 32

Фото без опису   Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги (далі - Координаційний центр) від 12 червня 2024 року № 351/аг «Про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання правничої допомоги», Координаційний центр повідомляє про проведення з 12 червня по 07 серпня 2024 року конкурсу з відбору психологів які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі - конкурс) з метою їх включення до Реєстру психологів, які залучаються до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі - Реєстр).

   Конкурс проводиться на підставі наказу Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора від 07 лютого 2023 року № 493/5/67/32 «Про запровадження та реалізацію пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги», запровадженого з метою захисту прав дитини, забезпечення її найкращих інтересів та недопущення повторної травматизації малолітньої, неповнолітньої особи - учасника кримінального провадження.

   Конкурс проводиться з метою відбору психологів для включення їх до Реєстру та забезпечення вжиття заходів, необхідних для поширення дії пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги з 01 вересня 2024 року на всю територію України, на яку поширюється юрисдикція органів державної влади України.

   Порядок реалізації пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання правничої допомоги, затверджено наказом Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора від 07 лютого 2023 року № 493/5/67/32 (із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства юстиції № 3462/5/797/270 від 28.09.2023, № 1337/5/289/101 від 06.05.2024).

 

Хто може брати участь

   Участь у конкурсі можуть брати психологи, які мають вищу освіту за спеціальністю 053 «Психологія» (бакалавр, магістр), подали визначений перелік документів для участі у конкурсі та пройшли навчання відповідно до навчальної програми (у межах базового онлайн-курсу), схваленої Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх (далі - навчання), за посиланням, надісланим Координаційним центром у межах конкурсу.

Територія залучення

   З 01 вересня 2024 року пілотний проєкт діє на всій території України, на яку поширюється юрисдикція органів державної влади України.

 

Період, місце та порядок проведення

Конкурсний відбір відбуватиметься в період з 12 червня по 07 серпня 2024 року.

Місце проведення конкурсного відбору: 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, офіс 312.

Порядок проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги, затверджено наказом Мін’юсту від 13.04.2023 року № 1326/5 (далі - Порядок проведення конкурсу).

   Порядок ведення Координаційним центром з надання правничої допомоги Реєстру психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги, затверджено наказом Мін’юсту від 13.04.2023 року № 1326/5. (далі - Порядок проведення конкурсу).

   Наявність (комплектність) поданих документів перевіряє Координаційний центр. Конкурс проводить комісія з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі - комісія).

 

Як взяти участь у конкурсі (інфографіка)

 

1. Подати документи для участі у конкурсі

Для участі у конкурсі психологам необхідно:

   З 12 по 27 червня 2024 року через веб-сторінку: https://legalaid.gov.ua/contestpsychologist/ подати заяву про участь у конкурсі за формою, наведеною у додатку 3  до Порядку проведення конкурсу;

 • зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсним відбором;
 • вказати регіон(и) України, в якому психолог бажає бути залученим до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги;
 • до заяви про участь у конкурсі завантажити наступні скановані копії документів:
 • заповнене резюме за формою, наведеною у додатку 4 до Порядку проведення конкурсу;
 • мотиваційний лист щодо мети та бажання брати участь у кримінальних провадженнях за участю малолітніх, неповнолітніх осіб (у довільній формі до однієї сторінки);
 • паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, спеціальний статус, визначеного Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», чи паспортного документа іноземця (усіх заповнених сторінок);
 • диплома про вищу освіту за спеціальністю 053 «Психологія» (магістр, бакалавр).

УВАГА!

Слід звернути увагу на якість та комплектність поданих документів та їх відповідність Порядку проведення конкурсу:

 • на момент взяття участі у конкурсі у психолога має бути дійсний сертифікат кваліфікованого електронного підпису для можливості подати заяву про участь у конкурсному відборі (підписати документ із застосуванням КЕП можна за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія). Відеоінструкція підписання документа за  допомогою КЕП  за посиланням: https://ca.diia.gov.ua/digital_signature);
 • застосовувати КЕП обов’язково для підписання ТІЛЬКИ заяви про участь у конкурсі. Заяву про участь у конкурсі можна підписати за допомогою КЕП у форматі Word, PDF, JPEG
 • мотиваційний лист складається у довільній формі до однієї сторінки. Особливих вимог до форми не передбачено;
 • скановані копії документів, які подає психолог і які є додатками до заяви про участь у конкурсі (резюме, мотиваційний лист, документ, що посвідчує особу, диплом) не потребують підписання окремого підписання КЕП. Такі скановані копії документів завантажуються на вебсторінку одним файлом у форматі PDF;
 • психолог у резюме заповнює УСІ передбачені розділи та графи. Якщо у психолога відсутня інформація, яку можна зазначити у графах «Загальний досвід роботи психологом*», «Загальний досвід роботи психологом з дітьми*», «Досвід роботи психологом з дітьми, які мають вади*» розділу 10 резюме, психологу обов’язково необхідно у цих графах зазначити слово «відсутній»;
 • психолог до резюме додає за наявності скановані копії документів, що підтверджують досвід роботи психологом / досвід роботи психологом з дітьми / досвід роботи психологом з дітьми, які мають вади, а також скановані копії документів про підвищення професійного рівня психолога (документи, додані до резюме, мають бути послідовно викладені, а кількість зазначених аркушів у додатків має відповідати фактичній кількості аркушів доданих документів).

   За достовірність відомостей, що містяться у поданих психологом документах, відповідальність несе психолог.

   За фактом подання психологом документів для участі у конкурсі психолог отримає від Координаційного центру повідомлення про прийняття їх на опрацювання.

   Після перевірки наявності (комплектності) надісланих документів, психолога буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за зазначеною психологом адресою електронної пошти.

   У разі відповідності (комплектності) документів встановленим вимогам, психолог отримає від Координаційного центру повідомлення з відповідним посиланням для проходження навчання.

   У разі отримання повідомлення про невідповідність документів установленим вимогам, психолог може подати документи повторно (до моменту завершення строку подання документів, зазначеного в оголошенні про проведення конкурсу).

УВАГА!

   Подана заява про участь у конкурсі може бути відхилена, якщо не дотримано вимог Порядку проведення конкурсу в частині якості та комплектності поданих документів (їх сканованих копій).

 

 1. Пройти навчання

   З 04 по 10 липня 2024 року пройти навчання відповідно до навчальної програми (у межах базового онлайн-курсу), схваленої Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх (далі - навчання) та виконати перевірочні тестові завдання, результат проходження яких формується автоматично.

   Посилання на проходження навчання та дані для входу (логін та пароль) будуть надіслані в електронному повідомленні Координаційного центру на адресу електронної пошти психолога, зазначену у заяві про участь у конкурсі.

   Доступ до проходження психологами навчання забезпечує Координаційний центр.

   З 12 по 18 липня 2024 року відповідна комісія (комісії) розгляне (розглянуть) подані психологами документи, та проведе (проведуть) оцінювання за результатами проходження психологами навчання. Цей етап відбувається без персональної участі психологів.

   У разі встановлення комісією факту подання психологом документів, що містять недостовірні відомості, непроходження психологом навчання він за рішенням комісії не допускається до співбесіди.

 1. Пройти індивідуальну співбесіду

   З 19 по 29 липня 2024 року пройти індивідуальну співбесіду з відповідною комісією, під час якої комісія, з урахуванням змісту мотиваційного листа оцінить психолога за критерієм мотивації до залучення до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб.

   Під час проходження співбесіди психолог повинен пред’явити оригінал паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України/спеціальний статус, чи паспортний документ іноземця.

   Конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному психологу додатково.

   За заявою психолога, який з поважної причини не може (не зміг) взяти участь в співбесіді, комісія своїм рішенням може призначити її проведення в інший день у межах визначеного періоду проведення конкурсу.

УВАГА!

   За рішенням комісії співбесіда може проводитися дистанційно в режимі відеоконференції за умови наявності технічної можливості. У разі проведення співбесіди дистанційно канал зв’язку, час і дата початку проведення такої співбесіди узгоджуються з психологом будь-яким доступним способом, у тому числі засобами комунікаційного зв’язку.

   У разі проведення співбесіди дистанційно у режимі відеоконференції, психолог має пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, спеціальний статус відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» або паспортний документ іноземця, що дає змогу ідентифікувати особу.

 1. Результати конкурсу

   Психологи, які пройдуть конкурс, будуть включені до Реєстру психологів, які залучаються до кримінальних проваджень за участю малолітніх неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги.

   До 20 серпня 2024 року на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України та системи надання безоплатної правничої допомоги будуть оприлюднені результати конкурсу. Кожен психолог може перевірити наявність інформації в розділі «Реєстр психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги».

 

Для додаткових запитань

Контактні дані осіб, які забезпечують зв’язок з психологами:

 • Кравцова Олена Володимирівна, начальник відділу з питань консенсуальних підходів врегулювання правових спорів управління впровадження альтернативних способів врегулювання спорів Координаційного центру з надання правничої допомоги. Номер телефону: (044) 486 71 06, +380 (67) 504-80-67 Понеділок - четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45. Адреса електронної пошти: contest@legalaid.gov.ua
 • Головченко Микола Феліксович, головний юрист відділу забезпечення допомоги в доступі до медіації управління впровадження альтернативних способів врегулювання спорів Координаційного центру з надання правничої допомоги. Номер телефону: (048) 740 94 44, +380 (98) 368-53­34 Понеділок - четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45. Адреса електронної пошти: contest@legalaid.gov.ua

Довідково. Психолог, якого включено до Реєстру, зможе отримувати доручення від центру (ів) з надання безоплатної правничої допомоги щодо участі психолога у слідчих (розшукових) діях та процесуальних діях за участю малолітніх, неповнолітніх осіб за відповідним запитом слідчого, дізнавача, прокурора, слідчого судді, суду відповідно до Порядку реалізації пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора 07 лютого 2023 року № 493/5/67/32.

   Оплата послуг психологів за виконання доручення центрів у межах пілотного проєкту здійснюватиметься за міжнародної технічної допомоги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних