Нововоронцовська селищна рада
Херсонська область, Бериславський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми»

Дата: 23.11.2021 14:11
Кількість переглядів: 319

Фото без опису   Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2018 року № 555 (далі – Положення), наказу відділу із гуманітарних питань Нововоронцовської селищної ради від 17 листопада 2021 року № 127 30 листопада 2021 року проводиться І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми» (далі – Конкурс).

 

   Метою Конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

 

   Учасниками Конкурсу можуть бути працівники психологічної служби у системі освіти з відповідною фаховою освітою (практичний психолог, соціальний педагог). Учасником конкурсу може бути як один автор, так і група авторів. Участь у Конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

 

   Учасники конкурсу подають повний комплект матеріалів:

  • заявку на участь у Конкурсі (додається) ;
  • авторську програму відповідно до вимог, зазначених Положенням;
  • анотацію авторської програми (не більше 4000 знаків, до двох сторінок);
  • відгуки керівників закладів освіти, де проходила апробацію програма;
  • матеріали, що демонструють реалізацію програми в закладі освіти (фото, відео, відгуки учасників, публікації в ЗМІ).

 

На титульній сторінці комплекту конкурсної документації необхідно зазначити: вислів «На І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми»; назву програми; прізвище, ім’я, по батькові автора(ів); телефон, електронну адресу.

 

До участі у Конкурсі допускаються авторські програми у номінації «Просвітницькі програми» - програми, спрямовані на формування психологічних знань, підвищення рівня психологічної культури і психологічної компетентності учасників освітнього процесу. Кожна авторська програма оформлюється державною мовою, має бути відредагована, зброшурована (переплетена) та подана на паперовому і електронному носіях (у форматі Microsoft Word, шрифт TimesNewRoman, формат А4, на електронних носіях).

 

ВИМОГИ до авторських програм: 

1. Теоретичні основи програми (опис психологічної/соціальної проблематики).

2. Науково-методичне обґрунтування програми, де зазначено її актуальність, мету, завдання, кількість учасників, а також на яку аудиторію розрахована, на кого спрямована авторська робота, хто має її впроваджувати.

3. Структура та зміст програми (перелік та опис програмних вправ/заходів, модулів, дидактичних розділів тощо залежно від номінації).

4. Опис використаних методик і технологій із зазначенням джерел.

5. Перелік необхідних матеріалів та обладнання для реалізації програми.

6. Строки та етапи реалізації програми.

7. Очікувані результати.

 

Форма проведення Конкурсу - заочна.

 

Терміни та адреса приймання документів для участі у Конкурсі:

Документи приймаються до 29 листопада 2021 року включно.

Відділ із гуманітарних питань Нововоронцовської селищної ради, за адресою: вул. Суворова, 4, смт Нововоронцовка, gumvid.nvor@ukr.net

 

Дата проведення Конкурсу:

30 листопада 2021 року, відділ із гуманітарних питань Нововоронцовської селищної ради, за адресою: вул. Суворова, 4, смт Нововоронцовка

 

Прізвище, ім'я, по батькові, адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення Конкурсу:

ГОЛУБЕЦЬ Катерина Володимирівна, головний спеціаліст з питань охорони здоров’я, документообігу та управління персоналом відділу із гуманітарних питань Нововоронцовської селищної ради

gumvid.nvor@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних